Çinko ve Bakır Yağmur İniş Borusu Sistemleri

Çinko ya da bakır olmak üzere iki ayrı malzemeden imal edebildiğimiz yağmur iniş boruları, çatıdan oluklara gelen yağmur suyunu zemine iletir. Çatı boyutuna göre özel olarak imal edilmesi ve titizlikle uygulanması gerekir. Şirketimiz, alanında uzman ekibiyle projenize yönelik çinko ve bakır yağmur iniş borusu sistemlerini imal eder ve montajını gerçekleştirir.

Çinko Yağmur İniş Borusu İmalat ve Montaj

Uygulanacak olan alanın yükseklik ve genişlik bilgilerine göre atölyemizde özel olarak imal edilip profesyonel ekibimiz tarafından montajı yapılır. Çinko yağmur suyu indirme sistemleri için uygun bütçeli ve kaliteli çözümler sunan firmamızdan hemen bir yetkiliyle görüşün ve teklif alın.

Bakır Yağmur İniş Borusu İmalat ve Montaj

Yapı bütünlüğüne uygun ve uzun süre dayanıklı malzemelerden üretilerek, titizlikle montajı yapılan bakır yağmur suyu indirme sistemleri için hemen bizimle iletişime geçin.

Dilerseniz çinko ve bakır yağmur suyu iniş borularını istenilen özel boyut ve ölçülerde tekil olarak da satın alabilirsiniz.

Tecrübeli ekibiyle bir çok projede başarıyla yer almış şirketimiz, çinko ve bakır yağmur iniş sistemleri imalatı ve uygulamasında Türkiye’de pek çok başarılı projeye imza atmıştır.